Toodang

KÜLM POLÜMEERASFALT

 

Külm asfalt kujutab endast täiesti kasutusval­mis tänapäevast materjali! See tuleb vaid laiali laotada, tasandada ja tihendada ning teekate ongi valmis!

Külma asfaldi keemilise koostise aluseks on arvukate plastilisust lisavate ja külmakindlate lisandite abil  modifitseeritud polümeer.

Külma asfaldi valmistamiseks kasutatavad spetsiaalsed lisandid tagavad kaitsekile moodustumise, mis takistab valmis bituumenisegu tahkumist säilitamisel ning laguneb õhu käes, tagades materjali töödeldavuse paigaldamisel.

Külma asfaldi peamised ekspluatatsiooniomadused ja -eelised on:

  • võimalus miinuskraadide puhul teed remontida ja segu ilma kuumutamata pinnale kanda
  • segu niiskel pinnal kasutamise võimalus
  • pikaajalise säilitamise võimalus
  • remondi-ehitustööde väikesed kulud ja võimalus töötada ilma rasket tee-ehitustehnikat kasutamata

Ainulaadsed ekspluatatsioonieelised teevad külmast asfaldist konkurentsivõimelise, mõnel juhul aga ainuvõimaliku teeremondimaterjali.

Kasutusvalmis segu puistatakse ilmastikutingimustest sõltumata lohkudesse ja aukudesse. Tööd ei takista ei pakane ega vihm.

Ainus tingimus on, et eelnevalt tuleb auk prahist puhastada. Seejärel piisab polümeriseerumisprotsessi  käivitamiseks segu vibroplaadiga tihendamisest või autoratastega tasaseks sõitmisest.

Pärast segu laotamist ja tihendamist hakkab külm asfalt kiiresti polümeriseeruma ja tahkuma. Selle tagajärjel moodustab materjal ülikõva kulumiskindla pinna, mis on vastupidav temperatuurilangusele ja talub märkimisväärseid dünaamilisi koormusi.

Mugav pakend

  • 20 kg polüetüleenkott. Sellest kogusest piisab 0,3 m2 pindalaga ja 5 cm sügavuse augu parandamiseks.
  • kuni 500 kg big bag.  Saab tellida igasuguses koguses.

Antud tehnoloogia töötati välja umbes 10 aastat tagasi ning on edukalt juurutatud paljudes erinevate ilmastikutingimustega maades. USA ja Prantsusmaa, Kanada ja Inglismaa, Saksamaa ja Brasiilia, Hiina ja Norra, Rootsi ja Iraak, Ukraina ja Taani, Holland ja Soome on vaid väike osa neist maadest, kus see tehnoloogia on kasutusel.

Broneeri kohe:

Pakume koostööd